Vyhledávání dovolené na Mauriciu

Ceny na Mauriciu

Jak draho je na Mauriciu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Mauriciu? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Mauriciu v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Mauricius.

Ceny na Mauriciu
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety36 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety36 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety51 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety99 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety213 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety229 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava33 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava61 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava1219 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje13 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje15 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje18 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje51 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv732 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1499 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1745 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1918 Kč
Chléb 500 g potraviny10 Kč
Hlávkový salát potraviny13 Kč
Brambory 1 kg potraviny18 Kč
Mléko 1 l potraviny28 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny36 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny38 Kč
Jablka 1 kg potraviny43 Kč
Rýže 1 kg potraviny43 Kč
Vejce 12 ks potraviny46 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny51 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny64 Kč
Rajčata 1 kg potraviny64 Kč
Sýr 500 g potraviny79 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny119 Kč
Sýr 1 kg potraviny188 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace58 Kč
Cappuccino restaurace66 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace71 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace109 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace130 Kč
Polední menu v centru restaurace145 Kč
Míchaný nápoj restaurace178 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace254 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace323 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace673 Kč
Vyhledávání dovolené na Mauriciu

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Mauriciu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Mauriciu? Ceny na Mauriciu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Mauriciu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Mauriciu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Mauriciu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Mauriciu? Vybírejte pobyt na Mauriciu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Mauricius 2023 nebo Mauricius 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Mauricius 2023 nebo First Minute Mauricius 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Mauricius levně nebo luxusní dovolená Mauricius.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Mauriciu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Mauricius si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Mauriciu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Mauriciu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Mauriciu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Mauricius. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Mauricius. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Mauricius, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Mauriciu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Mauricius objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Mauriciu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Mauricius.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Mauriciu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Mauriciu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Mauricius za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Mauriciu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Mauricius.

Zajímá vás jak draho je na Mauriciu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Mauriciu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Mauriciu.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Mauriciem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.