Vyhledávání dovolené na Mauriciu

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023

Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort

1.12. - 14.12.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
99 938 Kč
96 940 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie, v oblasti Balaclava, v ubytovacím zařízení Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort s počtem hvězdiček: 5, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do čtvrtka 14. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 65 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 96940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Mauriciu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Grand Baie v prosinci, přímo u moře - přímo u pláže, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Coin De Mire Attitude

Coin De Mire Attitude

1.12. - 14.12.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
63 905 Kč

Dovolená Mauricius First Minute 2023 v lokalitě Grand Baie, Bain Boeuf, v Coin De Mire Attitude, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 63905,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Mauricius, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Grand Baie v prosinci, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Coin De Mire Attitude je 88 % podle referencí od 41 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Royal Palm

Royal Palm

5.12. - 17.12.2023
Snídaně
✈ Praha, Košice

 
 
204 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie, v ubytovacím zařízení Royal Palm s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. prosince do neděle 17. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Košice s odletem za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Royal Palm, který je aktuálně na prodej online v ceně 204900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Mauriciu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Grand Baie v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Maritim Resort & Spa Mauritius

Maritim Resort & Spa Mauritius

8.12. - 24.12.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
 
151 950 Kč

Dovolená Mauricius First Minute 2023 v lokalitě Grand Baie, v resortu Balaclava, v Maritim Resort & Spa Mauritius, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 17 dní, 16 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 8. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 24. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 72 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 151950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Mauricius, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Grand Baie v prosinci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Maritim Resort & Spa Mauritius je 96 % podle referencí od 38 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Coin De Mire Attitude

Coin De Mire Attitude

10.12. - 18.12.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
45 290 Kč

Coin De Mire Attitude - informace

Rekreace na dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie, Bain Boeuf, v ubytovacím zařízení Coin De Mire Attitude s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. prosince do pondělí 18. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Coin De Mire Attitude levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 45290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Mauriciu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Grand Baie v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Na základě recenzí od 41 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

HotelCoin de Mire Attitude se nachází v letovisku Bain Boeuf a nabízí ubytování vevelké tropické zahradě se 2 bazény. Otevírá se z něj výhled na skálu Coin deMire. Do pulzujícího letoviska Grand Baie dojedete za pouhých 5 minut a hlavníměsto Port Louis je vzdálené 35 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, 2bazény se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma) a obchod se suvenýry. V hotelu můžetedále také využít také wellnes centrum.

Ubytování

K dispozici jsou 3 typy pokojů - superior, deluxe a deluxe family.Pokoje mají klimatizaci, TV, telefon, trezor, minibar, fén, koupelnu sesprchou/ WC, terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje jsouprostornější a mají DVD přehrávač.

Strava

Polopenze,all inclusive za příplatek. Na čerstvé snídani formou bufetu si můžete každýden pochutnat v kruhové jídelně s doškovou střechou. Později se v ní podávajíjídla à la carte i formou bufetu.

Služby

Můžetese těšit na bezplatné výlety lodí s proskleným dnem, jímž lze pozorovat život voceánu. V hotelu Coin de Mire Attitude je k dispozici tenisový kurt i službapůjčení kajaků. Po aktivně stráveném dni můžete ve wellness centru hoteluAttitude relaxovat při některé z procedur nebo masáží. Pro děti je tu denněotevřený miniklub.

Pláž

Odpláže je hotel oddělen pouze úzkou pobřežní komunikací.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - The Ravenala Attitude (Ex. La Plantation Resort)

The Ravenala Attitude (Ex. La Plantation Resort)

10.12. - 15.12.2023
Polopenze
✈ Praha

 
71 805 Kč
55 290 Kč

Dovolená Mauricius First Minute 2023 v lokalitě Grand Baie, The Ravenala Attitude (ex. La Plantation Resort), v The Ravenala Attitude (Ex. La Plantation Resort), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 15. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 74 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 23 % je nyní aktuálně v ceně 55290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Mauricius, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Grand Baie v prosinci, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení The Ravenala Attitude (Ex. La Plantation Resort) je 76 % podle referencí od 14 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort

Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort

12.12. - 22.12.2023
Plná penze
✈ Praha

 
69 777 Kč
65 590 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie, v oblasti Balaclava, v ubytovacím zařízení Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od úterý 12. prosince do pátku 22. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 65590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Mauriciu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Grand Baie v prosinci, přímo u moře - přímo u pláže, zima 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 - Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber Resort & Spa

12.12. - 21.12.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
61 150 Kč

Dovolená Mauricius First Minute 2023 v lokalitě Grand Baie, Victoria Beachcomber Resort & Spa, v Victoria Beachcomber Resort & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 12. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 61150,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Mauricius, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Grand Baie v prosinci, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, s restaurací, šnorchlování.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Coin De Mire Attitude

Coin De Mire Attitude

13.12. - 28.12.2023
Polopenze
✈ Praha

 
97 000 Kč
74 690 Kč

Coin De Mire Attitude - informace

Rekreace na dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie, Bain Boeuf, v ubytovacím zařízení Coin De Mire Attitude s počtem hvězdiček: 3, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od středy 13. prosince do čtvrtka 28. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Coin De Mire Attitude levně se slevou 23 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 74690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Mauriciu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Grand Baie v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Na základě recenzí od 41 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

HotelCoin de Mire Attitude se nachází v letovisku Bain Boeuf a nabízí ubytování vevelké tropické zahradě se 2 bazény. Otevírá se z něj výhled na skálu Coin deMire. Do pulzujícího letoviska Grand Baie dojedete za pouhých 5 minut a hlavníměsto Port Louis je vzdálené 35 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, 2bazény se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma) a obchod se suvenýry. V hotelu můžetedále také využít také wellnes centrum.

Ubytování

K dispozici jsou 3 typy pokojů - superior, deluxe a deluxe family.Pokoje mají klimatizaci, TV, telefon, trezor, minibar, fén, koupelnu sesprchou/ WC, terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje jsouprostornější a mají DVD přehrávač.

Strava

Polopenze,all inclusive za příplatek. Na čerstvé snídani formou bufetu si můžete každýden pochutnat v kruhové jídelně s doškovou střechou. Později se v ní podávajíjídla à la carte i formou bufetu.

Služby

Můžetese těšit na bezplatné výlety lodí s proskleným dnem, jímž lze pozorovat život voceánu. V hotelu Coin de Mire Attitude je k dispozici tenisový kurt i službapůjčení kajaků. Po aktivně stráveném dni můžete ve wellness centru hoteluAttitude relaxovat při některé z procedur nebo masáží. Pro děti je tu denněotevřený miniklub.

Pláž

Odpláže je hotel oddělen pouze úzkou pobřežní komunikací.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace.

The Westin Turtle Bay Resort & Spa

The Westin Turtle Bay Resort & Spa

16.12. - 28.12.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
174 780 Kč
160 798 Kč

Dovolená Mauricius First Minute 2023 v lokalitě Grand Baie, v resortu Balaclava, v The Westin Turtle Bay Resort & Spa, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 80 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 160798,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Mauricius, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Grand Baie v prosinci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení The Westin Turtle Bay Resort & Spa je 86 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 11 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Grand Baie prosinec 2023. Garance nejnižší ceny dovolené na Mauriciu v letovisku Grand Baie v prosinci 2023. Rezervaci dovolené na Mauriciu v prosinci 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy Grand Baie. Dovolená Grand Baie - prosinec 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Mauriciu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Mauriciu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Grand Baie - prosinec 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Mauriciu? Vybírejte pobyt na Mauriciu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Grand Baie 2023 nebo Grand Baie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Grand Baie 2023 nebo First Minute Grand Baie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Grand Baie levně nebo luxusní dovolená Grand Baie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Mauriciu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Grand Baie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Mauriciu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Mauriciu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Mauriciu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Grand Baie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Grand Baie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Grand Baie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Mauriciu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Mauricius objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Mauriciu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Grand Baie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Mauriciu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Mauriciu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Grand Baie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Mauriciu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Grand Baie.

Zajímá vás jak draho je na Mauriciu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Mauriciu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Mauriciu.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Mauriciem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.